Sezon językowy 2022/23 okazał się absolutną petardą. Obecnie pod językowymi skrzydłami Step by Step. Kornel Paszkiewicz rozwija się już kilkaset wspaniałych Osób ze świata piłkarskiego. Co więcej, w sierpniu / wrześniu  2023 rozpocznie się nowy sezon językowy 2023/24. Będzie to idealny moment na rozpoczęcie swojej językowej przygody. Najpierw jednak mam dla Was ABSOLUTNIE INNOWACYJNY – DRUGI TRENING ŚWIADOMOŚCI JĘZYKOWEJ FOOTBALL ENGLISH. Uwaga! Osoby, które wezmą udział w treningu 21 czerwca 2023 będą miały pierwszeństwo w dołączeniu do nowego językowego sezonu.

Zanim wyślesz do Kornela email ze zgłoszeniem, koniecznie obejrzyj krótki filmik, który jest zapowiedzią “TRENINGU JĘZYKOWEGO”, który totalnie zmieni Twoje myślenie na temat nauki JĘZYKA ANGIELSKIEGO PIŁKARSKIEGO. Filmik poniżej na moim kanale YouTube. Po obejrzeniu filmiku rzuć okiem na zasady zgłoszeń, które znajdują się pod filmem.

Uwaga! Niezależnie od tego czy będziesz ze mną współpracować w nowym sezonie językowym, 21 czerwca 2023 o godz. 20:30 otrzymasz absolutnie fantastyczną porcję wiedzy, która totalnie zmieni Twoje myślenie na temat nauki języka angielskiego piłkarskiego, a także EVERYDAY ENGLISH. Sharks never stop swimming.

JAK SIĘ ZAPISAĆ:

“Quality lacks coincidence”, czyli jakość pozbawiona jest przypadku, dlatego też:

  1. Obejrzyj filmik z zapowiedzią na You Tube: https://www.youtube.com/watch?v=b_kXH7bPlko…
  2. Wyślij e-mail ze zgłoszeniem na adres: kornelpasz@gmail.com lub Kontakt: http://kornelpaszkiewicz.pl/kontakt/
  3. W treści e-maila wpisz: Nazwisko, imię, funkcja (np. trener, piłkarz, sędzia, działacz, dziennikarz, kibic, etc.).
  4. W odpowiedzi otrzymasz e-mail zwrotny ze szczegółami uczestnictwa.
  5. Zapisy trwają do 19 czerwca 2023.
  6. Do wzięcia udziału w TRENINGU będziesz potrzebować tylko i wyłącznie DOBREGO ŁĄCZA INTERNETOWEGO oraz dobrego humoru.

Zapisy i informacje:

tel: 509 – 660 – 291

email: kornelpasz@gmail.com

Step by Step. Kornel Paszkiewicz

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *