Wkraczamy w ostatni tydzień treningowy w tym roku. Na zdjęciu widzicie to, co tworzę wraz z moimi JĘZYKOWYMI PODOPIECZNYMI. Moi Drodzy, my tworzymy wspólnie HIGH PERFORMANCE ENVIRONMENT, czyli środowisko ludzi działających na NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI. Środowisko, gdzie jednym z elementów / trybików jest znajomość JĘZYKA ANGIELSKIEGO. Nie mam najmniejszej wątpliwości, że właśnie kończy się kolejny rok, kiedy to nie tylko pomogłem wspaniałym ludziom wejść na wyższy poziom językowy. My przede wszystkim tworzymy wspaniałe relacje (RELATIONSHIP). Relacje zbudowane na zaufaniu, pasji i nieustannemu rozwojowi. Dziękuję Wam za ten wspaniały rok. Lada moment wchodzimy w 2023. Będzie się działo. Step by Step.

Pamiętajcie, że cytat – umiejętnie zinterpretowany – może zmienić Twoje życie. Przemyśl, rozważ, rozwijaj się STEP BY STEP.

It’s worth thinking it over … Warto przemyśleć.

Step by Step. Kornel Paszkiewicz

Rozpocznij TRENINGI JĘZYKOWE ONLINE z Kornelem.

Kontakt: 

http://kornelpaszkiewicz.pl/kontakt/

Treningi językowe z zakresu:

  • JĘZYKA ANGIELSKIEGO PIŁKARSKIEGO (FOOTBALL ENGLISH) oraz codziennego (EVERYDAY ENGLISH) dla Piłkarzy, Trenerów, Sędziów, Działaczy, Agentów / Menadżerów Piłkarskich, Dziennikarzy, Kibiców, Ludzi Świata Piłki;

QUALITY LACKS COINCIDENCE = JAKOŚĆ POZBAWIONA JEST PRZYPADKU.

Step by Step. Kornel Paszkiewicz

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *