Dzisiaj OFICJALNIE rozpoczynam swój “coroczny” 48 dniowy ROZWOJOWY PLAN. Wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Po co ro robię? Dlaczego, począwszy od treningu, idąc przez odżywanie, rozwój mentalny czy zawodowy, realizuję taki plan? To proste! Nigdy nie odpowiesz POPRAWNIE na pytanie “DOKĄD ZMIERZAM” jeżeli nie będziesz mieć planu. Po to właśnie ostatni tydzień, kiedy wraz z moimi ukochanymi odpoczywałem w Pradze – żeby przygotować się MENTALNIE na ten wspaniały coroczny okres. Lubię skończyć dany rok z przytupem, ale również uwielbiam NOWOROCZNE POSTANOWNIENIA i wejście w nowy rok na pełnej petardzie. Nigdy nie pozostawiam swojej przyszłości przypadkowi. Zgodnie z zasadą LUCK IS PREPARATION MEETING OPPORTUNITY (Szczęście to moment, kiedy przygotowanie spotyka się z okazją). Zapraszam do wspólnego rozwoju. Nie czekajcie do 1 stycznia. Wykorzystajcie najbliższe 2 miesiące na maksa. Dla mnie najbliższych 7 tygodni to przede wszystkim: praca na wysokiej intensywności, treningi dopięte na ostatni guzik, wspaniały rodzinny czas, Mistrzostwa Świata w Katarze, rozwój STEP BY STEP i wspaniała intensywna zabawa. Tak, wiem DOKĄD ZMIERZAM! Step by Step. Kornel.

Pamiętajcie, że cytat – umiejętnie zinterpretowany – może zmienić Twoje życie. Przemyśl, rozważ, rozwijaj się STEP BY STEP.

It’s worth thinking it over … Warto przemyśleć. Kornel Paszkiewicz.

Rozpocznij TRENINGI JĘZYKOWE ONLINE z Kornelem.

Kontakt: 

http://kornelpaszkiewicz.pl/kontakt/

Treningi językowe z zakresu:

  • JĘZYKA ANGIELSKIEGO PIŁKARSKIEGO (FOOTBALL ENGLISH) oraz codziennego (EVERYDAY ENGLISH) dla Piłkarzy, Trenerów, Sędziów, Działaczy, Agentów / Menadżerów Piłkarskich, Dziennikarzy, Kibiców, Ludzi Świata Piłki;

QUALITY LACKS COINCIDENCE = JAKOŚĆ POZBAWIONA JEST PRZYPADKU.

Step by Step. Kornel Paszkiewicz

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *