I wish You  „365 kroków w 2022 roku” – JĘZYKOWY SUKCES

by

Step by Step. Kornel Paszkiewicz

Kiedy pod koniec 2020 roku przygotowałem dla Was “4 zasady JĘZYKOWEGO SUKCESU“, od razu wiedziałem, że zasady te są uniwersalne. Ze mną idziecie STEP BY STEP w językowym rozwoju, niemniej jednak zasady:

1. SET A SCHEDULE: http://kornelpaszkiewicz.pl/2020/12/29/pierwsza-zasada-jezykowego-sukcesu/

2. STICK TO THE SCHEDULE: http://kornelpaszkiewicz.pl/2020/12/29/druga-zasada-jezykowego-sukcesu/

3. ENJOY THE PROCESS: http://kornelpaszkiewicz.pl/2021/01/06/trzecia-zasada-jezykowego-sukcesu/

4. REAP THE REWARDS: http://kornelpaszkiewicz.pl/2021/01/06/czwarta-zasada-jezykowego-sukcesu/

mogą być wykorzystane w każdym obszarze samorozwoju.

Co się zmieniło od tamtego momentu? Przede wszystkim to, że jestem o 365 kroków (dni) lepszy. Tak po prostu. JAKOŚĆ POZBAWIONA JEST PRZYPADKU, oznacza również, że PŁYNĄC Z REKINAMI (YOU MUST SWIM WITH THE SHARKS) stajesz się lepszą wersją samego siebie DAY BY DAY, WEEK BY WEEK, MONTH BY MONTH. Małe kroczki, jakimi są poszczególne dni roku, umiejętnie wykorzystane, sprawią, że za 365 dni będziesz o 365 kroków lepszą wersją samego siebie. Czy chcesz zmarnować te dni? Przecież czasu nie można cofnąć. Dlatego też już dzisiaj postanów, że wprowadzisz w swoje życie “4 ZASADY JĘZYKOWEGO SUKCESU” i nie zmarnujesz ani jednego dnia w nowym roku. Tego Wam właśnie życzę w 2022 roku.

CO NOWEGO W 2022 ROKU na www.kornelpaszkiewicz.pl:

Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów
– powiedział Albert Einstein. Dlatego też od 2022 roku wprowadzę kilka istotnych zmian w naszym wspólnym językowym rozwoju. Dowiecie się o tym już od pierwszego “pełnego tygodnia” stycznia 2022. Przede wszystkim istotna zmiana nastąpi w FOOTBALL ENGLISH. Będzie niespodzianka 🙂 Tymczasem pamiętajcie, że poza 90% TRENINGÓW INDYWIDUALNYCH / GRUPOWYCH ONLINE, 10% swojego czasu poświęcam na dzielenie się z Wami swoją JĘZYKOWĄ / PIŁKARSKĄ pasją. Dlatego też macie możliwość robić kolejne małe kroczki w swoim językowym rozwoju. Możecie rozpocząć od STYCZNIA 2022, ale pamiętajcie również, że w poniższych linkach znajduje się już niemalże dwuletnia POTĘŻNA WIEDZA. Dlatego też warto STEP BY STEP wracać do tego, co macie dostępne w poniższych linkach:

Język angielski piłkarski: http://kornelpaszkiewicz.pl/blog/pilkarski/

Język angielski codzienny: http://kornelpaszkiewicz.pl/blog/codzienny/

Absolutely fantastic – MAGIA SAMOROZOWOJU: http://kornelpaszkiewicz.pl/blog/codzienny/

Kanał YouTube (188 rozwojowych treningów): https://www.youtube.com/channel/UChMD-_zQlZ4DkgVpbrj2DbA

Rozwijajcie się niczym BESTIE w 2022 roku. Otaczajcie się samymi rozwojowymi, wartościowymi oraz inspirującymi ludźmi zgodnie z zasadą YOU MUST SWIM WITH THE SHARKS. Pamiętajcie również, że ENGLISH IS EASY PEASY LEMON SQUEEZY WHEN YOU LEARN IT CONSISTENTLY. Tak naprawdę wszystkiego można się nauczyć. Trzeba tylko wykorzystać … 4 ZASADY JĘZYKOWEGO SUKCESU. Enjoy!

Step by Step. Kornel Paszkiewicz

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *