„Od upadku do sukcesu”

by Thomas Erikson.

Cytat – umiejętnie zinterpretowany – może zmienić Twoje życie. O ile audiobook „Od upadku do sukcesu” zawiera dość proste treści dotyczące tego, jak przejść „od upadku do sukcesu”, jak zawsze – w dobrej książce – można znaleźć kilka cennych wskazówek, które dadzą Ci do myślenia. A dla mnie zupełną petardą jest pojęcie PÓŹNIEJOWICE, które po wysłuchaniu tego audiobooka wrzucam w swoją rozwojową nomenklaturę. Zapraszam. Zawsze Step by Step. Kornel Paszkiewicz.

Cytaty, fragmenty, przemyślenia:

Późniejowice” to miejsce zamieszkane przez tzw. „nayseyers”, czyli ludzi o bardzo negatywnym usposobieniu. Ci ludzie to tzw. wampiry energetyczne, które gdy tylko troszkę się wychylisz, zaraz ściągną cię na ziemię. To ludzie, którzy stanęli w miejscu (więc się cofają), nie przekuwając swoich marzeń na realne cele. Twój sukces irytuje takich ludzi Pamiętaj: jeżeli chcesz osiągnąć jakikolwiek sukces i jeżeli chcesz podążać w kierunku swoich marzeń, czym prędzej wyprowadź się z PÓŹNIEJOWIC.

  1. Czy wiecie jak napisać książkę? To proste: kartka po kartce.

Czy wiecie jak przebiec maraton? To proste: kilometr po kilometrze.

Czy wiecie jak nauczyć się języka angielskiego? To proste: dzień po dniu,  ale najpierw skontaktujcie się z Kornelem 😊 Step by Step.

  1. Pamiętaj, że nie liczy się prędkość, lecz kierunek.
  2. Zły nawyk to działanie, które oddala cię od celu.
  3. Gdy masz 20 lat myślisz co inni myślą o tobie, po 40-tce przestaje cię to obchodzić, a po 60 uświadamiasz sobie że tak naprawdę nie myśleli o tobie . Wszyscy myślą tylko o sobie!
  4. Właściwe działania, to takie, które prowadzą cię do celu we właściwym czasie.
  5. Najgorszym jest robienie niewłaściwych rzeczy właściwie.
  6. Czas to twój największy skarb.

Step by Step. Kornel Paszkiewicz

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *