Moi JĘZYKOWI PODOPIECZNI już na pierwszym TRENINGU dowiadują się, że “It’s impossible to learn English without making mistakes” = Nie ma możliwości uczenia się angielskiego bez popełniania błędów. I to samo dotyczy każdego innego obszaru SAMOROZWOJU.

Nauczyciele / Trenerzy / Szefowie, którzy stosują DESTRUKTYWNY FEEDBACK i nie zachęcają swoich Podopiecznych do popełniania błędów to MALUCZCY / BYLEJACY “LIDERZY”, w żaden sposób nie potrafiący WPROWADZIĆ swoich Podopiecznych na wyższy LEVEL.

Nikt nie lubi popełniać błędów, ale uświadamiając sobie, że TYLKO i wyłącznie poprzez POPEŁNIANIE BŁĘDÓW rozwijamy się, zrobisz kolosalny POSTĘP. Warunek jest tylko jeden: POPEŁNIAJ BŁĘDY i OBSESYWJNIE wyciągaj z nich wnioski.

Zbyt wielu ludzi PANICZNIE boi się popełniania błędów mając na uwadze to, że “KARĄ” za błąd będzie HEJT. I przykre jest to, że wielu z tych ludzi nie zrealizuje swoich pięknych, zakorzenionych w sercach marzeń. A wystarczy ściągnąć BLOKADĘ, popełniać błędy, WYCIĄGAĆ WNIOSKI, a w rezultacie – rozwijać się niczym BESTIA. Udanego tygodnia!

Pamiętajcie, że cytat – umiejętnie zinterpretowany – może zmienić Twoje życie. Przemyśl, rozważ, rozwijaj się STEP BY STEP.

It’s worth thinking it over … Warto przemyśleć. Kornel Paszkiewicz.

Rozpocznij TRENINGI JĘZYKOWE ONLINE z Kornelem.

Kontakt: 

http://kornelpaszkiewicz.pl/kontakt/

Treningi językowe z zakresu:

  • JĘZYKA ANGIELSKIEGO PIŁKARSKIEGO (FOOTBALL ENGLISH) oraz codziennego (EVERYDAY ENGLISH) dla Piłkarzy, Trenerów, Sędziów, Działaczy, Agentów / Menadżerów Piłkarskich, Dziennikarzy, Kibiców, Ludzi Świata Piłki;

QUALITY LACKS COINCIDENCE = JAKOŚĆ POZBAWIONA JEST PRZYPADKU.

Step by Step. Kornel Paszkiewicz

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *