Bardzo często to, w co wierzymy zdeterminowane jest tym, gdzie się urodziliśmy i jak zostaliśmy wychowani. Czy mamy na to wpływ? Żadnego. Natomiast w dorosłym życiu mamy ogromny wpływ na to, jakimi ludźmi się otaczamy. I niezależnie od tego, jaką wiarę wyznajesz lub gdzie / jak zostałeś wychowany, przyznasz, że Jezus pociągnął za sobą ogromną rzeszę ludzi. Dlaczego? To proste! Głęboko wierzył w swój cel i w swoją misję. Nigdy się nie poddał. Co więcej, oddał za to życie. Zapłacił najwyższą cenę za swoje marzenia!

Mam ogromną nadzieję, że dobrze zinterpretujesz ten tekst oraz mój cytat tygodnia. Otaczaj się ludźmi, którzy mają pasję, wizję, energię i głęboko wierzą w swój cal. Tacy ludzie będą Twoją dźwignią do lepszego jutra. Zawsze z pasją po swoje marzenia. Step by Step.

Pamiętajcie, że cytat – umiejętnie zinterpretowany – może zmienić Twoje życie. Przemyśl, rozważ, rozwijaj się STEP BY STEP.

It’s worth thinking it over … Warto przemyśleć. Kornel Paszkiewicz.

Rozpocznij treningi językowe ONLINE z Kornelem.

Kontakt: 

http://kornelpaszkiewicz.pl/kontakt/

Treningi językowe z zakresu:

  • JĘZYKA ANGIELSKIEGO PIŁKARSKIEGO (FOOTBALL ENGLISH) dla Piłkarzy, Trenerów, Działaczy, Agentów / Menadżerów Piłkarskich, Dziennikarzy, Kibiców, Ludzi Świata Piłki;
  • JĘZYKA ANGIELSKIEGO CODZIENNEGO (EVERYDAY ENGLISH) dla Indywidualnych (nie tylko ze świata piłki nożnej) Podopiecznych;

Treningi:

  • Indywidualne;
  • Dla Par (np. małżeństwa, pary, koledzy, koleżanki);
  • Grupowe / Dla Firm / Dla Klubów Piłkarskich (np. sztaby szkoleniowe, zawodnicy, działacze).

QUALITY LACKS COINCIDENCE = JAKOŚĆ POZBAWIONA JEST PRZYPADKU.

Step by Step. Kornel Paszkiewicz

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *