DRUGA EDYCJA KURSU JĘZYKOWEGO “ONLINE”

DLA SĘDZIÓW PIŁKARSKICH.

To już jest FAKT. W pierwszej edycji “4 grupy sędziów” (ponad 20 sędziów) z całej Polski (od Ekstraklasy do B klasy) zdobyło ogromną wiedzę z zakresu JĘZYKA ANGIELSKEIGO SĘDZIOWSKIEGO (Laws of the Game), jak i JĘZYKA ANGIELSKIWGO CODZIENNEGO (Everyday English). Ruszamy z naborem do “dwóch grup”, które w okresie LUTY – MAJ 2022 zdobędą ogromną wiedzę z zakresu języka angielskiego DLA SĘDZIÓW. Siedzisz w domu, pijesz kawkę i rozwijasz się niczym BESTIA.

Jeżeli jesteś sędzią piłkarskim i chcesz:

 • komunikatywnie posługiwać się nomenklaturą “Laws of the Game” (Przepisów Gry) zarówno na boisku, jak i podczas omawiania zawodów z obserwatorem;
 • analizować materiały szkoleniowe / klipy;
 • pracować w roli “Referee Liaison Officer” (Oficera Łącznikowego Sędziów podczas meczów międzynarodowych);
 • wyjechać na mecz międzynarodowy bez stresu;
 • komunikować  się po angielsku z obcokrajowcami na naszych polskich boiskach;
 • poradzić sobie w sytuacjach życiowych (EVERYDAY ENGLISH);

Już dzisiaj zapisz się na DRUGĄ EDYCJĘ KURSU JĘZYKOWEGO dla SĘDZIÓW PIŁKARSKICH ze STEP BY STEP KORNEL PASZKIEWICZ, który wystartuje 7 lutego 2022.

Obejrzyj krótki filmik na moim You Tube przed DRUGĄ EDYCJĄ oraz czytaj dalej w celu zasięgnięcia informacji. Następnie już tylko zadzwoń lub napisz do Kornela i ruszaj w językową podróż 🙂

Co więcej, małą zajawkę znajdziecie tu: https://www.youtube.com/watch?v=1z8ngbURbxE&t=23s

ORGANIZACJA KURSU /

JAK SIĘ ZAPISAĆ:

“Quality lacks coincidence”, czyli jakość pozbawiona jest przypadku, dlatego też:

 1. Minimalna ilość uczestników: 5. Maksymalna ilość uczestników: 7.
 2. Wystarczy, że będziesz mieć dobre łącze internetowe. Nie musisz nigdzie dojeżdżać. Robisz dobrą kawkę / herbatkę i wchłaniasz przepotężną wiedzę, która zaprocentuje w przyszłości.
 3. W kursie mogą uczestniczyć sędziowie z jednego okręgu (np. grupa sędziów z danego województwa), a także sędziowie z całej Polski.
 4. Zapisy trwają do 4 lutego 2022.
 5. Start kursu: 7 lutego 2022, GRUPA 1: godz. 17:00; GRUPA 2: godz. 18:00 – w przypadku stworzenia grupy “z całej Polski”, decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Polecam również obejrzeć materiał, który nagrałem przed PIERWSZĄ EDYCJĄ: https://www.youtube.com/watch?v=VJPE18LqK88&list=UUhMD-_zQlZ4DkgVpbrj2DbA&index=36

Zapisy i informacje:

e-mai: kornelpasz@gmail.com

tel: 509 – 660 – 291

Przeczytaj kilka  opinii sędziów, którzy zakończyli PIERWSZĄ EDYCJĘ:

Zachęcam wszystkich sędziów do rozpoczęcia treningów językowych z Kornelem, ponieważ jest to osoba, która swoim pozytywnym podejściem zaraża dosłownie wszystkich. Podczas zajęć panuje fajna atmosfera, treningi prowadzone są na dużym luzie, a  ja jako “uczeń” nie czuję się jak w szkole. Kornel ma profesjonalne podejście do zajęć, które zawsze są odpowiednio zorganizowane i zaplanowane. Praktycznie każda minuta treningu to dawka sporej wiedzy nie tylko sędziowskiej! Polecam wszystkim niezdecydowanym treningi językowe z Kornelem.

Piotr – sędzia szczebla centralnego

Nauka przebiegała “Hakuna matata” bardzo dobrze bym nawet rzekł, a także:

K – Kolokwialnie – Colloquially

O – Odważnie – Courageously

R – Regularnie – Regularly

N – Nieszablonowo – Unorthodoxly

E – Efektywnie – Effectively

L – Logicznie – Logically

Polecam, każda kolejna lekcja-spotkanie wnosi coś nowego, a także rozwija pod każdym względem.

Wiedza, inteligencja i miła atmosfera, motywuje do dalszej nauki…oczywiście sami decydujemy czy chcemy dosięgnąć szczytu i zostać rekinem jak Kornel🙂

Paweł – sędzia międzynarodowy, AMP Football

Praktyka połączona z teorią daje najlepsze wyniki. Oprócz wiedzy książkowej, Kornel przekazuje jak NAPRAWDĘ wygląda angielski w życiowym wydaniu- na boisku, szatni czy w rozmowie z obserwatorem. Warto rozpocząć językowe treningi z Kornelem, ponieważ sposób nauki jest przystępny dla każdego i postępy sprawiają dużo satysfakcji.

Mateusz – sędzia szczebla centralnego

Warto rozpocząć treningi językowe dla Sędziów, ponieważ można przygotować się do egzaminów, można poszerzyć wiedzę dotyczącą przepisów gry, w ciągu miesiąca byłam w stanie pokonać barierę językową i poczułam pewność w omawianiu klipów sędziowskich po angielsku. Podobało mi się to że mogłam współpracować z doświadczonym, energicznym i bardzo pozytywnym sędzią. W pełni polecam każdemu kto chce rozpocząć współpracę z Kornelem 😉

Weronika – sędzia grassroots level

Zajęcia od początku dopasowane do możliwości grupy, przyjazna atmosfera, konspekt pracy po każdym spotkaniu dzięki czemu przez tydzień mamy możliwość utrwalenia materiału językowego. Zajęcia dodające pewności siebie nie tylko na boisku piłkarskim,  ale również podczas codziennych obowiązków.

Marek – sędzia szczebla centralnego

W mojej opinii ENGLISH WITH KORNEL to przede wszystkim :

 1. Siła nauki tematycznej – jest bardzo ciekawą odsłoną sędziowania. Większość sędziów w niższych ligach ma problem w rozmowie z zawodnikami po angielsku a my dostajemy szansę na zmianę postrzegania nas sędziów i budowania autorytetu.
 2. Wszyscy uczą się oklepanymi nudnymi metodami. Z Kornelem zapomnisz o monotonii bo ciągle rozmawiasz o tym co kochasz tylko po angielsku 🙂
 3. Warto spróbować nauki z Kornelem bo jeśli zorganizujesz sobie na początku swojej przygody czas na opanowanie podstaw to potem systematycznie będziesz korzystał z jego potężnej wiedzy językowej.
 1. Kornel to nie nauczyciel to mentalny trener i pasjonat, który “every day” żyje tym co robi, każdego dnia pracuje nad sobą i szuka nowych rozwiązań aby być lepszym człowiekiem i zrobi wszystko abyś nie myślał o tym czego jeszcze się nie nauczyłeś a cieszył tym co już umiesz.
 1. Kornel przekona Cię że “consistently” jest siłą a nie obowiązkiem w nauce języka.

Bardzo się się cieszę że mogłem spróbować, wiem że mam dużo zaległości przez swoje słabe strony ale mimo to chce walczyć dalej o lepszą odmianę siebie.

Myślę że nauka z Kornelem to nie tylko nowe zdania po angielsku ale dużo więcej, to wspólna pasja i budowanie siły mentalnej każdego z nas.

Dzięki Kornel za cierpliwość…i podejście.

Kazik – sędzia grassroots level

Step by Step. Kornel Paszkiewicz

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *